Zachod Slonca

; Dodane do: Apartament/mieszkanie na Teneryfie, Nieruchomości na Teneryfie

Apartament w Boaobab Domains del Duque na Teneryfie

Apartament w Boaobab Domains del Duque na Teneryfie

Od lat ludzie z całego świata inwestują w nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich, w tym na największej z wysp – Teneryfie. Od kilku lat coraz więcej Polaków decyduje się na zakup apartamentu, domu, willi czy biznesu na Teneryfie. Polacy kupują nieruchomości na Teneryfie głównie z dwóch powodów. Pierwszym jest chęć zamieszkania na tej wyspie i chęć zakupu swojego wymarzonego domu na Teneryfie. Drugim jest chęć zainwestowania w nieruchomość i wynajmowanie jej dla turystów, którzy przyjeżdżają na Wyspy Kanaryjskie przez okrągły rok.

Na południu Teneryfy nie brakuje apartamentów i mieszkań na sprzedaż i na pewno każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Trudno nie wspomnieć o tym, że ceny apartamentów i mieszkań na Teneryfie są o wiele niższe niż jeszcze kilka lat temu i przez to jest to idealny moment na zakup nieruchomości po okazyjnej cenie. Można bez problemu kupić nowe lub kilkuletnie apartamenty i mieszkania, które zostały wybudowane i wykończone w bardzo wysokim standardzie. Warto również rozważyć zakup trochę starszego mieszkania, jeśli znajduje się ono bardzo blisko plaż, w centrum kurortu turystycznego.

Myśląc o zakupie apartamentu czy mieszkania na południu Teneryfy w celach stricte inwestycyjnych warto szukać nieruchomości na przykład w Los Cristianos w takich kompleksach jak: Granada Park, Oasis Golf Resort, Paloma Beach, Royal Palm czy Vitoria Court. Wszystkie te kompleksy mają licencję na wynajem apartamentów dla turystów i w każdym są firmy zarządzające wynajmem w imieniu właścicieli. Zgodnie z obowiązującym prawem kompleks, w którym można wynajmować apartament dla turystów (na okres krótszy niż 3 miesiące) musi mieć specjalną licencję. Każdemu klientowi, który chce kupić nieruchomość na Teneryfie w celach inwestycyjnych, pracownicy agencji Clear Bluse Skies pokażą jedynie takie nieruchomości, które mają odpowiednie licencje i wszelkie wymagane pozwolenia na wynajem dla turystów.

Apartament na sprzedaż na Teneryfie

Apartament na sprzedaż na Teneryfie

Kupując apartament czy mieszkanie z myślą, że będzie to nasz dom na kolejne lata musimy mieć pewność, że akurat w danym rejonie Teneryfy chcemy mieszkać. Pracownicy agencji nieruchomości Clear Blue Skies podchodzą do każdego klienta indywidualnie i starają się poznać jego potrzeby, doradzić mu i pomóc wybrać taką nieruchomość, która nie tylko mu się spodoba, ale która rzeczywiście będzie jego wymarzonym domem na Teneryfie.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem aktualnch ofert apartamentów na sprzedaż na Tenerfie proszę o kontakt. Zachęcam również do przeglądania ofert apartamentów na sprzedaż na naszej stronie www.nieruchomoscinateneryfie.pl

Tags: