Wieloryby na Teneryfie

O Mnie


Nazywam sie Julia Orłowska. Na Teneryfę trafiłam przypadkiem. Wyspa zachwyciła mnie jako idealne miejsce na wakacje pełne słońca, pięknych plaż, wspaniałych krajobrazów i dobrego jedzenia. Jako miłośniczka dużych miast nigdy nie przypuszczałam, że właśnie tutaj, w niedalekiej przyszłości, będzie mój dom.

Na tym blogu postaram się pokazać Teneryfę oczami osoby, która od kilku lat, niemal codziennie, dowiaduje się o wyspie czegoś nowego i nie przestaje się tym miejscem zachwycać. Opowiem Wam o tym co warto zobaczyć na Teneryfie, gdzie i co zjeść, gdzie wybrać się na zakupy i gdzie fajnie spędzić czas. Będziecie mogli poczytać o pięknych plażach, których na wyspie nie brakuje i o imponujących górach, które zachwycą Was wspaniałymi widokami i fantastycznymi szlakami pieszych wędrówek.

Będę pisać o jedzeniu, gdyż bardzo lubię jeść:) Zazwyczaj bardzo lubię też gotować i chętnie podzielę się z Wami moimi sprawdzonymi i ulubionymi przepisami. Uwielbiam chodzić po targach i kupować świeże owoce, warzywa, sery i inne produkty lokalne i o tych miejscowych skarbach również będę chciała Wam troszkę opowiedzieć.

Z tego bloga będziecie mogli poznać również rynek nieruchomości na Teneryfie. Od lat jestem zawodowo związana z branżą nieruchomości na południu wyspy i od dłuższego czasu pomagam polskim klientom znaleźć ich wymarzane mieszkania, apartmanty, domy, wille czy nawet lokale usługowe na Teneryfie. Uważam, że zakup nieruchomości to poważna decyzja w życiu i dlatego do swojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowania. Radość i satysfakcję z mojej pracy dają mi zadowoloni klienci.

Będę pisała o książkach, gdyż to jedna z największych pasji w moim życiu. Uważam, że czasem to czego najbardziej potrzeba nam do szczęścia to ciekawa, mądra książka, która ucząc nas czegoś ważnego pozwali nam na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości.

Na blogu będę pisała o tym, co wydaje mi się ciekawe, ważne i fajne w życiu Teneryfie. A tym co dobre zawsze trzeba się dzielić:)