Zachod Slonca

‘Dom na Teneryfie’

; Dodane do: Dom na Teneryfie, Nieruchomości na Teneryfie, Willa na Teneryfie

Jedno jest pewne: wille na Teneryfie jeszcze nigdy nie były tak tanie jak teraz!

Willa na sprzedaż na Teneryfie

Willa na sprzedaż na Teneryfie

Każdy kto chce zainwestować w dom czy wille na Teneryfie nie będzie miał problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Agencja nieruchomości Clear Blue Skies ma w swojej ofercie wiele domów i willi na Teneryfie. Co więcej agencja ta specjalizuje się w sprzedaży luksusowych nieruchomości na Teneryfie, w tym luksusowych willi.

Bardzo dużo willi i domów wybudowano w ostatnich latach w rejonach Costa Adeje Golf i La Caleta. Te rejony znajdujące się na południu Teneryfy, przy Las Americas i Adeje, cały czas się intensywnie rozwijają i od kilku lat uchodzą za prestiżowe. Trzeba przyznać, że zarówno Costa Adeje Golf położone przy polu golfowym jak La Caleta czyli miejscowość położona nad samym morzem, która kiedyś była malutką wioską rybacką, to bardzo ładne obszary, zielone, spokojne, a jednocześnie znajdujące się bardzo blisko największych kurortów turystycznych.

Nieruchomości w Adeje Golf i La Caleta są droższe niż w innych rejonach Teneryfy, ale miejsca te są wyjątkowe i niepowtarzalne i każdy zainteresowany kupnem willi na Teneryfie powinien obejrzeć nieruchomości znajdujące się w Costa Adeje.

Luksusowa willa na sprzedaż na Teneryfie

Luksusowa willa na sprzedaż na Teneryfie

Inne rejony, w których można kupić bardzo nowoczesne i wybudowane w bardzo wysokim standardzie domy i wille to: San Eugenio Alto, El Madronal, Chayofa, Callao Salvaje, El Medano, Amarilla Golf czy Golf del Sur.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem aktualnch ofert willi na sprzedaż na Tenerfie proszę o kontakt.

; Dodane do: Apartament/mieszkanie na Teneryfie, Dom na Teneryfie, Nieruchomości na Teneryfie, Willa na Teneryfie, Ziemia na Teneryfie

Każdy zakup nieruchomości na Teneryfie podlega hiszpańskim przepisom prawnym. Większość nieruchomości na Teneryfie jest sprzedawanych za pośrednictwem agencji nieruchomości. Na Teneryfie prowizję agencji nieruchomości pokrywa sprzedający, kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z pracą agencji.

Pierwszym krokiem jest określenie budżetu, który chcemy przeznaczyć na kupno nieruchomości i znalezienie odpowiedniej agencji nieruchomości (takiej, która ma swoje biuro, istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się dobrą opinią). Kompetentna agencja z pewnością ułatwia znalezienie nieruchomości, która spełni wymagania i oczekiwania klienta i upraszcza każdy etap zakupu nieruchomości na Teneryfie.

Czytaj Dalej o “Zakup nieruchomości na Teneryfie – kwestie formalno-prawne” »