La Gomera, Zachod Slonca

; Dodane do: Apartament/mieszkanie na Teneryfie, Nieruchomości na Teneryfie

Magnolia Golf Resort na Teneryfie

Niezaprzeczalnie jedynym z najciekawszych kompleksów na południu Teneryfy, w którym dostępne są nieruchomości z rynku pierwotnego jest kompleks Magnolia Golf Resort w La Caleta. Kompleks położony jest przy centrum sportowym Top Training. Zaledwie 300 metrów od Magnolia Golf Resort znajduje się również jedno z najlpeszych pół golfowych na Teneryfie – Adeje Golf.

Magnolia Golf Resort La CaletaMagnolia Golf Resort położona jest zaledwie 300 metrów od miasteczka La Caleta, które kiedyś było malutką wioską rybacką. I choć La Caleta rozwinęła się w ostatnich latach to nadal jes to wyjątkowe miejsce, wielce różniące się od Las Americas czy Los Cristianos. La Caleta to spokój, miejscowi mieszkańcy, jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze restauracje na południu Teneryfy, wspaniałe widoki.

W Magnolia Golf Resort dostępnych jest pięć różnych typów apartamentów, z 2 lub 3 sypialniami, jednopoziomowych i dwupoziomowych. Każdy apartament ma taras lub taras z ogrodem. Powierzchnia apartamentów to ok. 100 m2  w środku i ok. 100 m2  na zewnątrz. Są to duże i dobrze zaprojektowane nieruchomości wykończone w wysokim standardzie.

Każdy apartament ma miejce parkingowe w garażu podziemnym jak również pomieszczenie gospodarcze wliczone w cenę. W kompleksie są dwa baseny, z których jeden jest imponujący duży, jacuzzi, siłownia, sauny oraz putting green.

Apartamenty cieszą się wspaniałymi widokami na ocean, wybrzeże, góry oraz sąsiednie wyspy La Gomerę i El Hierro. Za kompleksem znajduje się rezerwat przyrody, gdzie można znaleźć jaskinie i rośnie tu wiele chronionych gatunków roślin i palm. Jest to idealne miejsce do pieszych wędrówek.

La Caleta i dalej Adeje Golf na Teneryfie są to niezprzeczalnie rejony gdzie warto inwestować w nieruchomości. Jeśli chcesz otrzymać więcej inforamcji na temat komplesku Magnolia Golf Resort i innych w tej okolicy proszę o kontakt.

Tags: , , ,