La Gomera, Zachod Slonca

; Dodane do: Książki

'Byc kobieta i nie zwariowac' Katarzyna Miller i Monika Pawluczuk

'Byc kobieta i nie zwariowac' Katarzyna Miller i Monika Pawluczuk

Raczej nie gromadzę książek. Nie mam, aż tyle miejsca w mieszkaniu, a poza tym uważam, że książki żyją wtedy, kiedy są czytane. Chętnie oddaję przeczytane książki komuś z rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Kiedy po pierwszym przeczytaniu książki ‚Być kobietą i nie zwariować’ pożyczyłam ją koleżance nie myślałam o tym czy jeszcze do mnie wróci. Tyle jest wspaniałych książek do przeczytania, nie często zdarza mi się sięgać do jednej kilka razy.

Książkę Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk za pierwszym razem przeczytałam w jeden wieczór i uznałam, że każda kobieta powinna do niej zajrzeć. Książka w bardzo ciekawy i często dowcipny sposób przedstawia problemy współczesnych kobiet i ich drogę do poczucia spełnienia w wielu życiowych rolach. Jest to książka bardzo pozytywna, a takie bardzo lubię.

Jakiś czas temu książka ponownie do mnie wróciła i w ramach wieczornej kąpieli znów po nią sięgnęłam. Teraz myślę, że wadą tej książki jest to, że tak łatwo i szybko się ją czyta. Za drugim razem wychwyciłam wiele interesujących fragmentów, które podczas wcześniejszego czytania nie zwróciły mojej uwagi.

To książka idealna dla każdej kobiety niezależnie od wieku, zawodu i miejsca zamieszkania i zapewniam Was, że nie ważne na jakim etapie życia się znajdujecie, na pewno w tej książce znajdziecie coś dla siebie.

Tags: