Teide - Dom Na Teneryfie

Nieruchomości na Teneryfie

lip
2011
04
4 lipca, 2011

; Dodane do: Nieruchomości na Teneryfie

Jednym z moich zajęć zawodowych na Teneryfie jest współpraca z brytyjską agnecją nieruchomości Clear Blue Skies. Dlatego też na blogu, od czasu do czasu, będą się pojawiały wpisy dotyczące kupna nieruchomości na Teneryfie.

Jest to zagadnienie ciekawe, gdyż coraz więcej Polaków decyduje się na zakup nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich. Niektórzy poszukują niedużych apartamentów wakacyjnych, inni chcą zainwestować w domy czy wille na Teneryfie. Warto zauważyć, że obecnie jest bardzo dobry moment na kupno nieruchomości w tej części świata, gdyż ich ceny są o wiele niższe niż jeszcze kilka lat temu. Ceny nieruchomości w południowej części Teneryfy zaczynają się już od 60,000 euro.

Zalet posiadania nieruchomości na Teneryfie jest wiele. Ogromnym atutem jest łagodny, bardzo korzystny dla zdrowia, klimat Teneryfy. Wielu Polaków decyduje się na kupno nieruchomości na wyspie właśnie dlatego, że mają pewność, że niezależnie od pory roku, będzie tu na nich czekała piękna, słoneczna pogoda. Teneryfa oferuje nie tylko piękne plaże, imponujące góry i słońce, ale też bardzo spokojny tryb życia i dość niskie koszty utrzymania. Koszt utrzymania nieruchomości na Teneryfie jest niższy niż koszt utrzymania nieruchomości w Polsce. Natomiast koszt życia na Teneryfie (jedzenia, ubrań, wszelkich produktów codziennego użytku) jest porównywalny do tego w Polsce.

Większość nieruchomości na Teneryfie jest sprzedawanych przez agencje nieruchomości. Warto zdecydować się na współpracę z którąś z dużych agencji nieruchomości, które istnieją na rynku już wiele lat i cieszą się dobrą opinię. Brytyjska agencja nieruchomości Clear Blue Skies jest jedną z największych na południu Teneryfy i specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości dla obcokrajowców, w tym również dla klientów z Polski. W ofercie agencji znajdziecie Państwo wiele apartamentów, domów, willi, działek budowlanych czy nawet biznesów, firm na Teneryfie. Agencja Clear Bue Skies zapewnia swoim klientom profesjonalną, kompleksową obsługę w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, słowackim czy rosyjskim. Zachęcam do współpracy z tą agencją, ponieważ od dłuższego czasu przekonuję się, że dla właścicieli i pracowników tej agencji obsługa ich klientów i sprzedaż nieruchomości na Teneryfie to nie tylko praca, ale również pasja.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem aktualnych ofert nieruchomości na sprzedaż na Teneryfie proszę o kontakt.

Tags: , ,